Navštívte nás v predajni alebo nás neváhajte kontaktovať cez internet, a my Vám poradíme, ktorý sortiment bude pre Vás najvhodnejší.

Svietidlá

33_1

Svetelné spektrum

Osvetlenie „SVETELNÉ SPEKTRUM“ je zariadenie, ktoré pomocou farieb svetelného spektra vznikajúcich kombináciou štyroch základných farieb a to červenej, žltej, zelenej a modrej pôsobí na podvedomie človeka vnímajúceho iba tieto farby. Výsledkom tejto terapie je celkové uvoľnenie organizmu od psychickej záťaže, stimulácia nervového napätia a v spojení s pobytom v sauně je ideálným prostriedkom pre celkovú relaxáciu. V spojení s pecou SVT získame tzv. BIOSAUNU.

Hviezdna obloha

Farebné osvetlenie „HVIEZDNA OBLOHA“ Veľmi efektné osvetlenie sauny, pomocou sklených vlákien s takmer neobmedzeným počtom pozlátených koncoviek a křištáľmi rôznych tvarov, pre voľbu lomu a rozptylu svetla. Regulácia osvetlenia zaisťuje plynulú zmenu farieb alebo trvalý svit zvolenej farby. Koncovky je možné ľubovolne rozmiestniť na strope sauny (napríklad do tvaru súhvezdia).

35_335

Klasické svetlo

Ide o klasické saunové osvetlenie, ktoré sa môže montovať na steny kde sa zakryje drevenou krytkou alebo pod lavice čo vyzerá efektnejšie.

Príslušenstvo

16 copy

Vedierko

drevené tmavé

drevené svetlé

medené

19 copy

Lyžice

lyžica drevená

lyžica medená

21

Teplomery

bimetalový rám

drevený rám

23 copy

Vlhkomery

bimetalový rám

drevený rám

25 copy

Presýpacie hodiny

červený piesok

biely piesok

27 copy

Esencie

1 balenie

sada

1 l balenie

30 copy

Sauna box

sauna box

31 copy

Dezinfikačné a impregnačné nátery

dezinfikačný náter

impregnačný náter